Vedeli ste, že upchatý noštek vášho bábätka môže spôsobiť rad komplikácií, ktoré by ste si s hlienom asi nespojili? Neliečená nádcha sa môže často premeniť v zápal dutín, stredného ucha či mandlí. U bábätiek môže tiež dochádzať k častému prehĺtaniu hlienov, čo v mnohých prípadoch vedie k bolestiam bruška, zvracaniu a hnačkám. Riešenie je pritom jednoduchšie, než by ste čakali. Pri ľahkých príznakoch nádchy alebo pre prevenciu stačí použiť NOŠTEK Spray, pri výskyte hojnejšieho sekrétu, ktoré vaša ratolesť nemôže sama vylúčiť, príde vhod NOŠTEK - odsávačka hlienov. Oboje teraz môžete navyše získať v každej lekárni v balíčku za príjemnú cenu, ako aj online v internetovom obchode Feedo.sk.

Kedy stačí použiť nosový spray?
Stretáva sa vaše bábätko často s plným noštekom, ktorý mu vadí pri spánku či jedle? Prevenciu a pokojné noci zaistí používanie prírodného prípravku NOŠTEK Spray. Jedná sa o fyziologický soľný roztok, vďaka čomu nie je jeho používanie časovo obmedzené a podľa potreby sa môže používať aj dlhodobo. Vďaka NOŠTEKu sa hlien, ktorý prípadne zaschol na nosovej stene rýchlo uvoľní, a preto je odstránenie nosového hlienu úplne bezpečné.

Kedy použiť odsávačku hlienov?
Máte podozrenie, že nádcha je už v pokročilejšom štádiu a Spray vám úplne nepomáha? Práve v tento moment je dobré siahnuť po odsávačke hlienov NOŠTEK. Odsávačku NOŠTEK jednoducho nasadíte na akýkoľvek vysávač a behom chvíle môže vaše bábätko zase voľne dýchať a spokojne papať. Sacia sila účinne a rýchlo odstráni hlien a nespôsobí žiadne poškodenie sliznice nosa ani lebečnej dutiny. Pred vlastným odsávaním hlienu z nosa odporúčame vstreknúť do oboch nosových dierok dieťatka tekutinu na vyplachovanie nosa NOŠTEK Spray. Odsávačka hlienov NOŠTEK Sada je navyše vybevená čistiacou kefkou a náhradnou sacou hlavicou.

Špeciálne, promočné balenie, ktoré obsahuje Odsávačku hlienov NOŠTEK Sadu a NOŠTEK spray nájdete už teraz v lekárni či internetovom obchode Feedo.

Promočné balenie teraz môžete získať za príjemnú cenu v internetovom obchode Feedo.sk za 10,99 Eur.

 

Ďalšie články sekcie: Rady a typy