• Príchod nového súrodenca

  Ešte nedávno som bola tehotná. Úprimne som sa trošku  obávala obdobia po pôrode, pretože s manželom máme už dve celkom hlučné (rozumejte veľmi živé) deti, šesťročnú dvojčatá Emičku a Evičku. Povedala by som, že sme taká hlasná domácnosť a mám tušenie, že susedia v dome môj názor zdieľajú. :-)

 • Nikdy neviete, čo vám život prinesie!

  Niekedy mi príde, že život je ako účtovníctvo. Že má svoju stranu "Má dať" aj tiež aj svoju stranu "Dal". Osud do tejto mojej osobnej účtovnej bilancie zaznačil veľkú stratu, keď mi môj lekár oznámil, že som definitívne neplodná. Bola to pre mňa obrovská rana, pretože som veľmi túžila po vlastnom bábätku. Môj muž, hoci ma uisťoval o opaku, ma kvôli tomu opustil. V mojich tridsiatich troch rokoch. 

 • Prvé slovo

  S manželom sme sa vzali asi po desaťročnej známosti. Patríme k tým párom, čo spolu začnú chodiť na strednej, vydržia spolu aj na vysokej a krátko po nej do toho praštia. Bábätko prišlo pár rokov po svadbe. Hoci po tridsiatke, otehotnieť sa mi podarilo prakticky hneď. Priali sme si chalana a hádajte čo? Mali sme ho.:-) Naozaj všetko vychádzalo skvele. Malý Davča nám rástol do krásy a robil nám samú radosť.

 • Správna päťka

  Sú to štyri roky, čo sa naša rodina rozrástla o piateho člena, o našu Anetku. Obaja naši chlapci sú vytúžené deti, ale veľmi sme chceli mať ešte aj dievčatko a tak sme boli samozrejme celí bez seba, keď sa nám po dlhšej dobe podarilo malú počať. Bol to pre nás taký veľký malý osobný zázrak. Predsa len už mi bolo cez tridsaťpäť a nedarilo sa tak hladko, ako keď som bola mladšia. 

 • Halloweenská párty pre deti

  Ahojky maminky:) Nedávno prebehol Halloween a ja som sa ho so svojimi deťmi zúčastnila tiež. Vydlabávali sme tekvice a obliekli si strašidelné kostýmy. Skrátka taký ten americký klišoidný obrázok so všetkým všade:) Musím sa priznať, že dlho som bola odporcom. Vždy som hovorievala, že nie je dôvod preberať zahraničné sviatky, keď ich obdoby máme - vlastné a slovenské. V našom prípade Dušičky či Pálenie čarodejníc.