• Nakoniec som sa milujúceho partnera a vytúženého bábätka dočkala :-)

  Ahoj. Chcela by som všetkým poslať trochu pozitívnej energie a najmä tým, ktoré majú pocit, že im nič nevychádza. Taký pocit, som mala pred dvoma rokmi tiež. Chcem sa s vami podeliť o kúsok svojho života, aby ste sa do života ďalej pozerali s nádejou. Som práve tehotná, možno sú to hormóny, vďaka ktorým mám také nutkanie prenášať na ostatné pozitívnu energiu, kto vie. :-)

 • Ako sme vyriešili tradíciu rodového mena

  Ahoj dievčatá! Hneď zkraja musím povedať, že svoje rodinné príbehy, ktoré sem posielate, stoja naozaj zato. Človek má potom pocit, že v tom koľkokrát chaotickom kolotoči nie je sám a tak sa pridávam aj ja, aby som rozšírila to "rodinné Čítaníčko" na dotyku.

 • Nakoniec sme sa dievčatká dočkali

  Rovnako ako ostatné sa pridávam k vám tu na dotyku mamičky a posielam svoj príbeh. S manželom máme päťročného chlapčeka Lukáška a rozhodli sme sa, že mu kúpime ešte sestričku. Ja aj môj muž máme jedného súrodenca opačného pohlavia a zhodli sme sa na tom, že kombinácia dievča - chlapec je ideálna.

 • Spomienky

  Dobrý deň, veľmi sa mi páči Dotyk mamičky. Píšem sem už ako zaslúžilá babička. Keď bol môj syn ešte malý capart, miloval šišky. To mu mimochodom vydržalo aj do dospelosti. Šišky však museli byť naozaj plné marmelády, pretože bez tej to pre neho nebolo ono. 

 • Detské hlášky

  Ahoj mamky!:-) Idem sa sem pripojiť ku všetkým, čo sa delia o svoje zážitky s detičkami. Práve včera som bola na návšteve u rodičov so svojím osemročným synom Ondrejom. Sedíme v obývačke a rozprávame sa, keď sa moja mama capne do čela, že si objednala z internetu strašne krásny sveter, ale že neodhadla veľkosť a je pre ňu veľký.